حریم خصوصی

سند خط‌مشی صیانت از حریم‌شخصی کاربران

(فروشگاه اینترنتی شیک نو دکور)

فروشگاه اینترنتی شیک نو دکور، حریم‌شخصی مشتریان و بازدید کنندگان را محترم می‌شمارد و به حفاظت از اطلاعات شخصی مشتریان و بازدید کنندگان خود پایبند است. این سند بیان کننده خط‌مشی صیانت از حریم‌شخصی، مربوط به وب سایت شیک نو دکور به نشانی www.shikcodecor.com است.

ما هیچگونه اطلاعات شخصی شما را هنگامی که وب سایت ما را ملاحظه می‌کنید، جمع آوری نمی کنیم، مگر اینکه شما، آن اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید که در ادامه راجع به آن توضیح می دهیم.

این سند خط‌مشی، قوانین عمومی ما را در جمع آوری و استفاده از اطلاعات مشتریان و بازدید کنندگان وب سایت‌های ما شرح می‌دهد. هدف از این توضیحات این است که شما بدانید، اطلاعاتی که شما در اختیار ما نهاده اید را، چگونه استفاده خواهیم کرد. برای همین، برای فهمیدن کامل حقوق خود، از شما می‌خواهیم تا این سند خط‌مشی را مطالعه نمایید.

در مورد مشتریان و همکاران فعلی و آینده، هنگامی که شما اطلاعات شخصی هویتی (هر گونه اطلاعاتی که هویت شما را فاش کند) در اختیار ما قرار می‌دهید، می‌توانید مطمئن باشید که این اطلاعات تنها برای پشتیبانی ارتباط شما و شرکت مورد استفاده قرار خواهدگرفت.
سایت فروشگاهی شیک نو دکور چه نوع اطلاعاتی را جمع آوری می‌کند؟

هنگامی که شما برای استفاده از خدمات ما، فرم های مربوطه را تکمیل می‌کنید و مشخصات و اطلاعات تماس خود را در اختیار ما قرار می‌دهید، که اطلاعات تماس به طور نوعی، شامل نام، نشانی و شماره تلفن شما است، اطلاعات با توجه به وضعیت حساب کاربری، نوع خدمات و کار سیستم، مدیریت می‌شوند. به علاوه ممکن است نامه‌های الکترونیکی مشتری و سایر مراسلات و مکاتبات با مشتری در صورت لزوم ذخیره شوند.
ما از اطلاعات شما را چگونه استفاده می‌کنیم؟
فروشگاه اینترنتی شیک نو دکور،اطلاعات شخصی شما را مورد مبادله یا اجاره یا فروش، با هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ثالث قرار نخواهد داد.
ما از اطلاعات تماسی که در اختیار ما نهاده اید در جهت خدمت رسانی با شما استفاده می‌کنیم.لازم به ذکر است با زدن دکمه‌های “ارسال” یا “ثبت” هر بازدیدکننده، به صراحت رضایت خود را برای استفاده از این اطلاعات در جهت مقاصدی که در این سند خط مشی بیان شده، اعلام می‌دارد.
این وب سایت ممکن است اطلاعات مشتری را برای ارسال اطلاعات خرید یا اطلاع در مورد محصول و خدمات جدید،استفاده کند.
فروشگاه اینترنتی شیک نو دکور هر گونه سانسور، ویرایش، تغییر یا دستکاری را در هرگونه نظرسنجی، نظارت بر برقراربودن ارتباط که بوسیله مشتری یا دیگران انجام می‌شود، صراحتا رد می‌کند. هر چند این وب سایت هر گونه ارتباطی را که ممکن است به وب سایت یا مشتریان سایت یا دیگران صدمه بزند، مورد نظارت قرار می‌دهد، حتی ممکن است حذف یا قطع کند.

توجه داشته باشید که این وب سایت اطلاعات جمع آوری شده را در جهت اطلاع‌رسانی محصولات و خدمات خود یا اطلاع‌رسانی حساب کاربری شما مورد استفاده قرار خواهد داد.
مشتری این حق را دارد که نخواهد نامه‌های الکترونیکی اطلاع‌رسانی یا تبلیغاتی سایت ما را دریافت کند و برای توقف ارسال، میتواند یکی از نامه های الکترونیکی را در ایمیل خود باز کند و از قسمت انتهایی آن گزینه ی لغو عضویت را انتخاب نماید.

من چگونه می‌توانم به اطلاعات شخصی خود دست پیدا کنم؟
هنگامی که شما مشتری ما شدید، می‌توانید به اطلاعات شخصی خود از قبیل نشانی و اطلاعات تماس خود، در هر زمان که خواستید، برای تغییر یا تصحیح، دسترسی پیدا کنید. به عنوان مشتری شرکت، شما می‌توانید با ورود به “حساب کاربری من” به اطلاعات شخصی خود دسترسی پیدا کنید.

اطلاعات حساب کاربری شما به صورت امن نگهداری می‌شوند و تنها با وارد کردن، گذرواژه ای که خودتان انتخاب کرده اید، قابل دسترس است. اگر احتیاج به کمک و راهنمایی در مورد نحوه تصحیح اطلاعات خود داشتید، می‌توانید با ما از طریق صندوق پست الکترونیک info@shiknodecor.com مکاتبه کنید.
پیوندها
از وب سایت ما پیوندهایی به سایر وب سایتها وجود دارد، که ممکن است متعلق به شرکتها و اشخاصی باشد، که وابستگی به شرکت ما ندارند. ما مسوولیتی در مورد صیانت حریم‌شخصی و محتویات آن وب سایتها نداریم و به شما توصیه می‌کنیم که جانب احتیاط را رعایت کنید.

به ویژه به شما توصیه می‌کنیم که خط‌مشی صیانت از حریم‌شخصی آن وب سایت را مطالعه کنید و مطمئن شوید که آن را پذیرفته اید. توجه داشته باشید که این سند خط‌مشی، تنها و تنها برای این وب سایت صادق است.

با تشکر:مدیریت وب سایت شیک نو دکور